Schodołazy elektryczne

Schodołazy elektryczne to urządzenia przeznaczone specjalnie do transportu po schodach ciężkich i nie poręcznych towarów. Dzięki napędowi elektrycznemu nie wymagają od operatora używania własnej siły. Często jeden człowiek może sam przemieścić po schodach towar o wadze nawet 330 kg.

LIFTKAR Sal Ergo- schodołaz elektryczny kołowy

53.JPG

Schodołaz elektryczny Liftkar SAL Ergo to profesjonalny schodołaz z napędem elektrycznym służący do codziennych dostaw towaru. LIFTKAR SAL jest przede wszystkim bardzo zwrotnym ręcznym wózkiem a w razie potrzeby schodołazem elktrycznym, dzięki modułowej konstrukcji i waży zaledwie 16 kg.Dzięki temu urządzeniu wchodzenie po schodach zostało ograniczone do minimum: Liftkar sam wciąga się na następny stopień i pokonuje niezbędną wysokość stopnia.

Liftkar Sal Uni- schodołaz elektryczny kołowy

63.JPG

Schodołaz elektryczny Liftkar SAL Uni o profesjonalny schodołaz z napędem elektrycznym służący do codziennych dostaw towaru. LIFTKAR SAL jest przede wszystkim bardzo zwrotnym ręcznym wózkiem a w razie potrzeby schodołazem elktrycznym, dzięki modułowej konstrukcji i waży zaledwie 16 kg. Dzięki temu urządzeniu wchodzenie po schodach zostało ograniczone do minimum: Liftkar sam wciąga się na następny stopień i pokonuje niezbędną wysokość stopnia.

Lifkar HD Uniwersal schodołaz kołowy

66.jpg

LIFTKAR HD Uniwersal to nowej generacji schodołaz z napędem elektrycznym.Od tej chwili transport ciężkich i nieporęcznych ładunków stał się jeszcze łatwiejszy i bezpieczniejszy.Już teraz można w bardzo prosty i wygodny sposób przetransportować po schodach ładunek o wadze do 330 kg!!!Liftkar HD Uni jest uniwersalnym rozwiązaniem do transportu ciężkich i wysokich ładunków jak, automaty vendingowe, ciężkie skrzynie, zwoje z PCV, itp. w stosunku do wszystkich rodzajów schodów i stopni.

Liftkar HD Fold schodołaz kołowy

93.jpg

LIFTKAR HD Fold to nowej generacji schodołaz z napędem elektrycznym. Od tej chwili transport niskich, ciężkich i nieporęcznych ładunków stał się jeszcze łatwiejszy i bezpieczniejszy. Opatentowana, płynna regulacja górnego uchwytu umożliwia dostosowanie urządzenia do jak najlepszego ustawienia środka ciężkości. Dzięki temu możemy wygodnie transportować niskie ładunki. Ponadto funkcja ta pozwala na zmniejszenie wysokości wózka poprzez złożenie górnego uchwytu. Już teraz można w bardzo prosty i wygodny sposób przetransportować po schodach ładunek o wadze do 330 kg!!!

Liftkar HD Dolly schodołaz kołowy

96.jpg

LIFTKAR HD Dolly to schodołaz, który posiada system rozkładanych podpórek z kółkami "Dolly" zainstalowanych do ramy wózka Liftkar HD Uni przez co rozszerza jego funkcje. Przy wyłączonym wózku i rozłożonych podpórkach możemy transportować nim ładunki bez większego wysiłku po terenie poziomym. Cały ciężar ładunku opiera się na wszystkich kołach.Funkcja ta jest bardzo ceniona przez dystrybutorów automatów vendingowych, ponieważ umożliwia łatwy transport ciężkich ładunków przez normalnych rozmiarów drzwi.

LIFTKAR Sal Fold- schodołaz elektryczny kołowy

59.JPG

Schodołaz elektryczny kołowy Liftkar SAL Fold lub Fold-L to profesjonalny schodołaz z napędem elektrycznym służący do codziennych dostaw towaru. LIFTKAR SAL jest bardzo zwrotnym ręcznym wózkiem oraz w razie konieczności schodołazem, dzięki modułowej konstrukcji i waży zaledwie 16 kg. Dzięki temu urządzeniu wchodzenie po schodach zostało ograniczone do minimum: Liftkar sam wciąga się na następny stopień i pokonuje niezbędną wysokość stopnia.

 
Kontakt
Zapytanie
Wyszukiwarka
Dla niepełnosprawnych

altech.jpg