Małe windy towarowe

Winda towarowo-gastronomiczna Serii A

30.jpg

Winda towarowa Serii A jest małą windą z drzwiami gilotynowymi umieszczonymi na wysokości parapetu. Transportuje w górę towary, które są lekkie i nie wymagają transportu na wózku np. potrawy na talerzach itp. Umieszczenie drzwiczek na wysokości parapetu gwarantuje wygodną i ergonomiczną prace.

Winda towarowo-gastronomiczna Serii C

32.jpg

Winda towarowa Serii C jest małą windą z drzwiami gilotynowymi umieszczonymi na wysokości podłogi. Umieszczenie w taki sposób drzwiczek pozwala na pełne wykorzystanie przestrzeni wewnątrz windy i kabiny. Wewnątrz kabiny można zamontować np. kilka półek czy też umieścić produkty wyższe i większe.

Winda towarowo-gastronomiczna Serii D

34.jpg

Winda towarowa Serii D jest małą windą z drzwiami uchylnymi na poziomie podłogi. Transportuje w górę towary, które mogą być na niewielkich wózkach czy posiadać kółka np. potraw w kotłach. Drzwiczki uchylne na wysokości podłogi gwarantują łatwe wprowadzanie towarów na windę a co za tym idzie, wygodną i ergonomiczną prace.

Winda towarowo-gastronomiczna Serii Z

174.jpg

Winda towarowa Serii Z jest małą windą o podwójnym przeznaczeniu. Dolna część z z drzwiami uchylnymi na poziomie podłogi jest odseparowana od górnej części z drzwiami gilotynowymi. Winda jest przeznaczona typowo dla gastronowmii. Takie zestawienie pozwala na separowanie żywności od brudnych naczyń, opakowań oraz jednoczesny ich transport w górę czy dół.

 
Kontakt
Zapytanie
Wyszukiwarka
Dla niepełnosprawnych

altech.jpg