Platformy pionowe

Platformy pionowe przeznaczone są do korzystania w miejscach o nie dużym natężeniu ruchu. Nadaje się do transportu osób sprawnych oraz dla poruszających się na wózkach inwalidzkich i ich opiekunów. W przeciwieństwie do wind nie posiadają kabiny, a jedynie platformę, która porusza się wewnątrz szybu. Inną cechą różniącą platformy od wind jest prędkość. Plaformy porusząją się wolniej, maksymalna prędkość to 0,15m/s.

Podnośnik platformowy A-5000

150.jpg

Rewelacyjny szwedzki A 5000 podnośnik przeznaczony do korzystania w miejscach o nie dużym natężeniu ruchu. Nadaje się do transportu osób sprawnych oraz dla poruszających się na wózkach inwalidzkich i ich opiekunów. Może być instalowany bez modyfikacji konstrukcji budynku. Wysokość podnoszenia może być dostosowana do znamionowej wysokości w zakresie od 0,50 do kilkunastu metrów.

Podnośnik platformowy B900

156.jpg

Podnośnik dla osób niepełnosprawnych B900 jest przeznaczony dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, które mają do pokonania różnicę poziomów (np. wysoki parter). Dźwig może być instalowany bez modyfikacji konstrukcji budynku, wystarczy tylko odpowiednie podłoże oraz dostęp do zasilania 230V

Podnośnik platformowy Strateg

168.jpg

Podnośnik platformowy STRATEG to podnośnik przeznaczony do transportu osób niepełnosprawnych oraz ich opiekunów pomiędzy poziomami budynków. Jest to jeden z nielicznych podnośników, które nie posiadają wydzielonej maszynowni. Interesujące jest również to, iż w przypadku montażu do ściany budynku nie wymagany jest fundament. Wysokość podnoszenia do 3 m.

 
Kontakt
Zapytanie
Wyszukiwarka
Dla niepełnosprawnych

altech.jpg